најдобра цена

 NuBrilliance Hairless – Депилатор

390 ден

NuBrilliance Hairless е најдобриот и најпродаван депилатор за отстранување на несаканите влакна на лицето.

Опис на производот:

Хипоалергична титаниумска глава
Микровибрациона технологија
Моќност да го отстрани секое несакано влакно
Нежно е за употреба не прави никакви исечоци и сл
Безбеден е за сите типови на кожа
Компактен е и безжичен

 

 

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “ NuBrilliance Hairless – Депилатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

390 ден

 spynex
5 out of 5
SKU: nubrilliance-hairless-депилатор Категорија:
Рокот за испорака од 15 до 20 работни денови. Доставата е бесплатна.
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart