Очила за сонце – Magic Vision 5 in 1

- 30%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: ocila-nocari Категорија:

УВ 400 ЗАШТИТА – Полорираната сина леќа блокира штетни УВ зраци од сончева светлина.
МОЌНИ МАГНЕТИЧНИ РАМКИ – Ги држи рамките цврсто на место со силен магнет и лесно се менуваат.
ЖОЛТИ NIGHT VISION HD LENS- HD очилата за ноќно гледање ја подобруваат бојата, и оптичката визија, за да можете подобро да гледате при возење.

Специјалните анти-отсјај леќи го намалуваат заморот на очите и сјајот од уличните светла, и семафорите.

Карактеристики:
✔️ Лесно менувајте ги леќите со магнетно прицврстување. Изберете од 4 различни бои.

✔️ Моќните магнетни рамки ги држат леќите цврсто на место.

✔️ Разновидност во стил.  Може да се користат при возење, патување, во спортски активности и како моден детал.

Во пакетот се вклучени:
1 x очила за сонце со мат рамка

4 x магнетни и поларизирани леќи

1 x кутија

✔️ Сина леќа. Поларизирана и ја подобрува бојата и јасноста преку ден.

so magnet

nocari za sonce so magnet

nocari

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Очила за сонце – Magic Vision 5 in 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Очила за сонце – Magic Vision 5 in 1
Очила за сонце – Magic Vision 5 in 1

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart