Женски класичен часовник OLEVS 5563

- 50%

1,499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Моден и класичен стил: Часовниците имаат минималистички и елегантен дизајн со извонредна изработка, за да го издржат тестот на времето, ова е врвниот часовник, најдобриот часовник за жени. Во сржта на OLEVS е иновативно верување дека го заслужувате најдоброто за да изгледате и да се чувствувате незапирливо. Затоа што кога изгледате добро, се чувствувате добро, а кога се чувствувате добро, можете да направите сè.

Тип на часовник: Златни часовници за жени/ и кварцен часовник, куќиште за часовник: дијаметар од 29 мм и дебелина од 9 мм, прецизно кварценско јадро, екран за недела и датум ± 20 секунди, отпорен на гребење. Во OLEVS луксузот е вредност.

casovnik skopje casovnik casovnik casovnik skopje casovnik mk casovnik саат2

Карактеристки: 19cm должина и 12mm ширина(лентата на часовникот може да се демонтира и прилагоди со прилагодување на иглата во пакувањето.), рачен часовник од нерѓосувачки челик, скриено притиснато копче на пеперутка, без избледување, проветрување, спречување на потење, одговара на рачниот зглоб, гарантира квалитет. Часовник отпорен на прашина и луминисцентен дисплеј (апсорбира и ја чува сончевата светлина, а потоа пушта во темница), водоотпорен до 30 метри (100 стапки), може да прска вода или кратко да се потопува во вода, но не е погодна за пливање или капење.

Спецификации:

Дијаметар на куќиштето: 29 милиметри
Дебелина на куќиштето: 9 милиметри
Ширина на лента: 12 милиметри
Боја: златна
Материјал: метал
Водоотпорен :длабочина 30 метри

4 мислења за Женски класичен часовник OLEVS 5563

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ismail Abdullahi

  Zdravo ja zemav porackata

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Zulfi Demiri

  Mnogu e ubav sahatot❤️

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Marija Cvetkovska

  Mnogu mi se dopadja ubavo izgleda

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Моника Аврамова

  Многу убаво ми стои❤️❤️❤️ви благодарам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Моника Аврамова

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Женски класичен часовник OLEVS 5563
  Женски класичен часовник OLEVS 5563

  1,499 ден

  1,499 ден

  Само 4 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: olevs-5563 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart