Класичен машки кварцен часовник OLEVS 5567

1,430 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: olevs-5567-2 Категории: ,

Име на брендот: OLEVS
Сертификација: CE
Материјал на куќиштето: нерѓосувачки челик
Должина на лента: 20 см
Длабочина на отпорност на вода: 3 бари
Тип на затворач: Скриено затворање со притискање на копче
Облик на куќиште: круг
Тип на материјал на прозорецот: Обложено стакло
Карактеристика: Отпорен на удари
Функција: Автоматски датум
Дијаметар на бирач: 40мм

Детали за производот: Класичен машки кварцен часовник OLEVS 5567

Избери

Сив со златно, Сив

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Класичен машки кварцен часовник OLEVS 5567”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Класичен машки кварцен часовник OLEVS 5567
Класичен машки кварцен часовник OLEVS 5567

1,430 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги