Комбо Пакет! Поларизирани очила + Очила за заштита од компјутер

- 36%

799 ден

Двата производа по цена од 899 денари.
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: paket-ocila Категорија:

  • Product
  • Photos
Плати еден, земи два! 699 денари, со бесплатна достава, за 2 пара очила. Карактеристики на очилата за сонце: -Леќи отпорни на гребење. ...

+

  • Product
  • Photos
Eфикасно блокираат 100% штетни УВ зраци, и го ублажуваат заморот на очите, особено кога гледаме ТВ и гледаме во компјутер или телефон. Очилата се ...

= 1398 ден. 899 ден. со бесплатна достава.

 

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Комбо Пакет! Поларизирани очила + Очила за заштита од компјутер”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Комбо Пакет! Поларизирани очила + Очила за заштита од компјутер
Комбо Пакет! Поларизирани очила + Очила за заштита од компјутер

799 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги