Bluetooth звучник со безжичен микрофон

- 25%

Original price was: 4,000 ден.Current price is: 2,999 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

ДЕТАЛИ

Пренослив Bluetooth звучник на полнење Aux in, USB и TF картичка, PK-09(L) 8 инчи

Опис

Функција за режим на Bluetooth
Поддршка за музика со USB/TF картичка
Радио FM
Излезна моќност 16W
Напојување DC5V
Вградена батерија која се полни
Стерео ефект и квалитетен бас звук
Големина на пакувањето: 240*206*372 мм
8 инчи

Пакетот вклучува:
Звучник
Кабел за полнење
AUX кабел
Безжичен микрофон

безжичен микрофон

Karaoke

zvucnik

Sony karaoke zvucnik

Sony karaoke

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Bluetooth звучник со безжичен микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bluetooth звучник со безжичен микрофон
Bluetooth звучник со безжичен микрофон

Original price was: 4,000 ден.Current price is: 2,999 ден.

Original price was: 4,000 ден.Current price is: 2,999 ден.

Нема на залиха

SKU: pk09-zvucnik Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart