Најпродаван

KTS-1266 безжичен звучник со лед RGB светлина

- 29%

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,999 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

2X4 инчни звучници со висок квалитет на пренослив звучник.

Пејте караоке песни кои се совршени за секоја забава или за секоја пригода. Батерија од 2400 Mah која може да се носи насекаде и може да се користи без струја 4-6 часа. Звучен систем KTS со два двојни звучници од 20W.

 

Марка: KTS

Модел: KTS-1266

Гаранција: 6 месеци

Спецификации:

Излезна моќност 20W

Капацитет на батеријата: 2400 mAh

Систем за LED RGB светла

Различни режими на еден уред – Bluetooth, AUX, FM радио, USB, TF картичка

Батерија на полнење

Караоке функција

 

Дали сакате компактен уред кој ви овозможува да ја слушате омилената музика од телефонот или компјутерот со квалитет на hi-fi (!), но не мора да се мачите со кабли?

Bluetooth безжичен звучник со лед осветлување! FM радио, TF-картичка, USB, BT, AUX, Luz LED Можете да го користите овој одличен звучник со Bluetooth за музички плеери, телефони, компјутери или кој било уред со можност за Bluetooth. Лесен за користење, пренослив, караоке и има се што ви треба за забава!

 • Производ
 • Слики

Преносен звучник 2X 4инчи

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,499 ден. -46%
Уживајте во неговиот моќен звук каде и да посакате, лесен за транспорт. Димензии: 45cm x 20cm x 20cm Звучникот работи со: ✅ USB ✅ микро ...

3 мислења за KTS-1266 безжичен звучник со лед RGB светлина

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. G***** J*******
  Super e
  S********** V*****
  Top e
  A**** a****
  Najdobro

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  KTS-1266 безжичен звучник со лед RGB светлина
  KTS-1266 безжичен звучник со лед RGB светлина

  Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,999 ден.

  Слични производи…

  NRG -501B Bluetooth звучник со микрофон, за забави.

  Распродадено

  Нема на залиха

  Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
  29%
  Најпродаван
  Karaoke zvucnici mk

  Преносен звучник 2X 4инчи

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

  Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,499 ден.
  46%

  Универзален преносен звучник со микрофон, LN-32

  Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Original price was: 1,299 ден.Current price is: 899 ден.
  31%

  Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,999 ден.

  Нема на залиха

  SKU: prenosen-karaoke-zvucnik-2 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart