Прилагодлива ТВ комода

- 29%

4,999 ден

Материјал: Artificial board/Висококвалитетна иверица
Стил: Едноставен и модерен
Инсталација: Се склопува
Боја: Црна
Должина на ТВ комодата: Должината се прилагодува од160-240цм*ширина 30цм*висина 45цм.
Големина на пакување: 181*40*13 cm
Бруто тежина – 28,5 кг

Карактеристики на производот

1. Слободно прилагодлива должина од 160-240 cm.
2. Лесна за монтирање.
3. Дизајн со голем капацитет: широка маса, фиоки за складирање, прегради за складирање,

Пакетот вклучува
1 x тв комода
(Направи сам сет алатки, со водич за инсталација.)

Забелешка за купувачите
Големина: Поради различните мерни алатки и стандарди, може да се појави грешка помеѓу 1-2 cm, што е нормална појава.

тв комода tv komoda skopje тв комода мк тв комода цена

  • Производ
  • Детали за производот
  • Слики
Висококвалитетна комода за телевизор Прилагодлива должина од 90cm до 120cm. Погоден за дневна и спална соба. Додадете допир на елеганција и ...

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Прилагодлива ТВ комода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,999 ден

4,999 ден

Нема на залиха

SKU: prilagodliva-tv-komoda Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart