1,699 ден

Се продава од:
3.03 out of 5

Out of stock

  Прашање
SKU: q18-lemfo Категорија:

Карактеристики:

– При ѕвонење, на екранот го покажува бројот што ве бара или името доколку претходно го имате запишано во именикот.

– Слот за SIM картичка (Micro Sim)
– Слот за SD мемориска картичка до 32GB
– Камера: 2 мегапиксели
– Резолуција на камерата: 320 x 240 пиксели
– 1.57 “инчен дисплеј touch screen TFT LCD
– Резолуција на екранот: 240 x 240 пиксели
– Време на мирување: околу 180 часа
– Време на разговор: околу 3 часа
– Време на полнење: околу 1 час
– Слушање музика: околу 6 часа
===========================
Најдобра цена во македонија.

5 мислења за Q18 LEMFO

Слики од корисниците

Image #1 from Osman
Image #2 from Aleksandar
Image #1 from Osman

Osman

Odlicen se funkcionira.

Image #2 from Aleksandar

Aleksandar

Super e, go preporacuvam.

Image #1 from Osman
Image #2 from Aleksandar
 1. Anonymous

  Super E Mnogo Dobro Raboti®

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Koka Mircev

  Super e mnogo e dobar go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Osman

  Odlicen se funkcionira.

  Слика од производот

  Image #1 from Osman
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Aleksandar

  Super e, go preporacuvam.

  Слика од производот

  Image #1 from Aleksandar
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart