R1 Машки паметен часовник

- 33%

3,499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:
Главен чип: Hs6621
Сензор: Г-сензор 3 оска
Системски барања: android5.0+ / ios10.0+
Меморија на часовникот: 64 М
Bluetooth-компатибилен за повици: AB5376A2
Верзија компатибилна со Bluetooth: 5.2
Чип за отчукувањата на срцето: SC7R30
Екран: 1,69 инчен квадратен екран-320*320-TFT
Капацитет на батеријата: 200 mAh
Метод на копче: допир на цел екран.
Водоотпорно ниво: IP67 (Водоотпорната функција на нараквицата ви овозможува да се опуштите на отворено. Часовник не е погоден за капење и пливање).
Бесплатна Апликација: WearFit pro

часовници цена

Јазици:
Англиски, арапски, француски, германски, шпански, португалски, руски, тајландски, полски, италијански, јапонски, традиционални, чешки, турски, грчки, латински, романски, виетнамски, дански;

Јазик за известувања:
Англиски, арапски, француски, германски, шпански, португалски, руски, тајландски, полски, италијански, јапонски, традиционални, чешки, турски, грчки, латински, романски, виетнамски, дански;

Јазик на апликацијата:Англиски, француски, германски, јапонски, шпански, италијански, корејски, руски, тајландски, чешки, португалски, индонезиски, арапски, турски, грчки, естонски, бугарски, латвиски, литвански, романски, српски, словачки.

Основни функции:
Dial market
Осветлен екран
Поставување на време за исклучување на екранот.
3D динамично бирање
Прилагодување на каишката
Мери Притисок
Гласовни повици
Покажува Временска прогноза
Педометар
Контрола на репродукција на музика
Калории
Тренинг за здив
Растојание
Спортски режим
Срцеви откуцувања.
Со подигање на раката автоматски се вклучува екранот.
Крвен притисок
Следење на спиењето
Кислород во крвта
Дојдовен повик
Анализа на замор
Известување за пораки од вашиот телефон.
Калкулатор
Седентарен потсетник
Аларм
Промена на позадината на екранот.

цасовници мк
Штоперица
Опција за пронаоѓање на часовникот
Прилагодување на светлината на екранот
Одбивање на повици.

паметен часовник

Бесплатна апликација Wearfit Pro, за сите android i iOS телефони;

1,32 ИНЧ технологијата за подобрување на сликата на екранот.

Ултра-тенок и удобен за носење, од нерѓосувачки челик 316, дебелина од 8,9 мм.

casovnik dimenzii

24 часовно следење на отчукувањата на срцето, опремено со нов VC32Sчип за следење на срцевиот ритам и кислород во крвта.

Smart Watch

Подржува известување од Facebook, и други софтверски пораки за приказ на потсетување;
Различни спортски мониторинг, различните режими се точни, поддржуваат одење, трчање, планинарење, медитација.

R1 е паметен часовник кој ги интегрира спортот, бизнисот и модата.

Содржина на пакетот:

1 х паметен часовник

1 х магнетен полнач

1 х оригинална кутија

1 х прирачник (англиски прирачник)

2 мислења за R1 Машки паметен часовник

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Teodor Stanojkovski

  Odlicen casovnik i odlicno stoi, go preporacuvam.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Ilievski Nikola

  Go zedov fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  3,499 ден

  Слични производи…

  E12 Водоотпорен паметен часовник

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  2,699 ден
  33%

  3,499 ден

  Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart