R1 Машки паметен часовник

- 33%

3,499 ден

кп излог
5 out of 5

9 во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Параметри
Главен чип: Hs6621
Сензор: Г-сензор 3 оска
Системски барања: android5.0+ / ios10.0+
Меморија на часовникот: 64 М
Bluetooth-компатибилен за повици: AB5376A2
Верзија компатибилна со Bluetooth: 5.2
Чип за отчукувањата на срцето: SC7R30
Екран: 1,69 инчен квадратен екран-320*320-TFT
Капацитет на батеријата: 200 mAh
Метод на копче: допир на цел екран.
Водоотпорно ниво: IP67 (Водоотпорната функција на нараквицата ви овозможува да се опуштите на отворено. Часовник не е погоден за капење и пливање).
Бесплатна Апликација: WearFit pro

часовници цена

Јазици:
Англиски, арапски, француски, германски, шпански, португалски, руски, тајландски, полски, италијански, јапонски, традиционални, чешки, турски, грчки, латински, романски, виетнамски, дански;

Јазик за известувања:
Англиски, арапски, француски, германски, шпански, португалски, руски, тајландски, полски, италијански, јапонски, традиционални, чешки, турски, грчки, латински, романски, виетнамски, дански;

Јазик на апликацијата:
Англиски, француски, германски, јапонски, шпански, италијански, корејски, руски, тајландски, чешки, португалски, индонезиски, арапски, турски, грчки, естонски, бугарски, латвиски, литвански, романски, српски, словачки.

 

Основна функција:
Dial market
Осветлен екран
Поставување на време за исклучување на екранот.
3D динамично бирање
Прилагодување на каишката
Мери Притисок
Гласовни повици
Покажува Временска прогноза
Педометар
Контрола на репродукција на музика
Калории
Тренинг за здив
Растојание
Спортски режим
Срцеви откуцувања.
Со подигање на раката автоматски се вклучува екранот.
Крвен притисок
Следење на спиењето
Кислород во крвта
Дојдовен повик
Анализа на замор
Известување за пораки од вашиот телефон.
Калкулатор
Седентарен потсетник
Аларм
Промена на позадината на екранот.

цасовници мк
Штоперица
Опција за пронаоѓање на часовникот
Прилагодување на светлината на екранот
Одбивање на повици.

паметен часовник

Бесплатна апликација Wearfit Pro, за сите android i iOS телефони;

1,32 ИНЧ технологијата за подобрување на сликата на екранот.

Ултра-тенок и удобен за носење, од нерѓосувачки челик 316, дебелина од 8,9 мм.

casovnik dimenzii

24 часовно следење на отчукувањата на срцето, опремено со нов VC32Sчип за следење на срцевиот ритам и кислород во крвта.

Smart Watch

Подржува известување од Facebook, и други софтверски пораки за приказ на потсетување;
Различни спортски мониторинг, различните режими се точни, поддржуваат одење, трчање, планинарење, медитација.

R1 е паметен часовник кој ги интегрира спортот, бизнисот и модата.

 

Список на производи:

1.Паметен часовник*1

2.Магнетен полнач*1

3. Оригинална кутија*1

4. Прирачник (англиски прирачник)*1

1 мислења за R1 Машки паметен часовник

  1. Teodor Stanojkovski

    Odlicen casovnik i odlicno stoi, go preporacuvam.

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

R1 Машки паметен часовник
R1 Машки паметен часовник

3,499 ден

Слични производи…

2,699 ден
33%
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги