Editor choice

Ретро Часовник

- 40%

599 ден

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 30 дена, без никакви прашања од наша страна.

Количините се ограничени!

ОПИС:
-Јапонски 2035 кварцен механизам со Sony батеријата – покажува час, минути, секунди.

– Стакло: минерално за поголема отпорност на гребење.
– Куќиште: не’рѓосувачки челик /.отпорно на корозија.

Дијаметар 3,8 см
Ширина 2cm
Должина 24cm

9 мислења за Ретро Часовник

4.9 од 5
8
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Oliver

  Odlicen e.

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
  Image #1 from Oliver
 2. Иван Ј.

  Часовникот е направен од многу добар квалитет, сите рабови на прерамката се мазни и уредни, го препорачувам

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Иван Ј.
 3. Stefanija

  Super izgleda casovnikot, pristigna na vreme najdobri ste, pozdrav

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Stefanija
 4. Vanesa

  Добра соработка, часовникот е ист како на сликите – поздрав

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Vanesa
 5. Margareta

  Ubav casovnik, kaj sekundite avionot se dvizi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Margareta
 6. Silvana

  Odlicno izgleda

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Silvana
 7. Наташа

  Супер е ⌚💝

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Наташа
 8. Филип Ристовски

  Многу симпатичен часовник, како на сликите го препорачувам на сите

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Филип Ристовски
 9. Окјан Селим

  Супер

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  599 ден

  Нема на залиха

  EAN: 2000000059730 SKU: retro-casovnik Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart