Ring LED светло со трипод за професионално сликање и снимање

- 57%

3,000 ден 1,299 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: ring-led-tripod Категорија:

Бело светло, топло светло, меко светло, шарено светло

Спецификации:

10 режими на осветленост.

Прилагодлив висок 50-210 см трпод кој е, универзален и многу стабилен.

Автоматскиот тајмер

Погоден за многу услови, како што се шминкање, Видео во живо, студиско светло, Фотографија, за Youtube, Tik tok, instagram.

Големина на светлина: 26 см / 10 инчи Дијаметар.

Боја на светло: бело светло, топло светло, меко светло и шаренолико светло

Опсег на затемнување: 1% -100% Температура на бојата: 3200K-6500K

Извор на светлина: Висококвалитетна LED SMD моќност: 10W LED.

 

 

 • Product
 • Photos
Карактеристики на триподот: Максималната висина на овој статив е 1020мм. Вградено ниво на либела, што го прави вашиот статив совршено израмнет. ...

6 мислења за Ring LED светло со трипод за професионално сликање и снимање

 1. Anonymous

  Исправен производ.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Joncevska Tamara

  Go primiv odlicen e, go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Marija Nikolovska

  Super kvaliteten proizvod isto e se kako na slikite…VREDI

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Сашка Велковска

  Го имам пред некој ден ми го доставија многу сум задоволна 💝

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Filip Ilievski

  Mi pristigna denes Ring Light. Odlicen e!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Cvetanovska Valerija

  Proizvodot e odlicen go dobivme na vreme pozz 😍

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Ring LED светло со трипод за професионално сликање и снимање
Ring LED светло со трипод за професионално сликање и снимање

3,000 ден 1,299 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart