Спортски машки часовник SANDA 739

- 33%

1,330 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики:

 • Водоотпорен: нов моден тренди часовник со силиконски ремен.
 • Отпорен на удари: отпорен на удари и водоотпорен, лесен за употреба, стилски и издржлив.
 • Практичен: супер лесен за читање со lcd дигиталниот дисплеј, создава  модерен изглед.  Супер стилски дизајн, многу убав за сите прилики.
 • Врвен бренд ,луксузен дизајн со висок квалитет.
 • Јапонско кварцно движење со батерија, батерија со долг животен век, отпорна на удари и водоотпорна. Нови модни трендови часовник со мрежести ремени.

4 мислења за Спортски машки часовник SANDA 739

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Савевски Давор

  Многу ми се допаѓа часовникот.Го препорачувам!

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Савевски Давор
 2. Дарко Јакимовски

  Одличен часовник и одлична цена.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. nikola kostov

  extra za cenata

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Goran Janevski

  Pozz go zedov

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Спортски машки часовник SANDA 739
  Спортски машки часовник SANDA 739

  1,330 ден

  1,330 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: sanda-739 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart