Најпродаван

Snapup shelf

- 50%

Original price was: 1,399 ден.Current price is: 699 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Едноставно се монтира, само ставете ја полицата SnapUp во аголот и притиснете го.
Практично ги чува предметите за лична нега на дофат.

Детали за производот: Snapup shelf

количина:

Едно за 699 денари., Две за 999 денари

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Snapup shelf”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Original price was: 1,399 ден.Current price is: 699 ден.

Original price was: 1,399 ден.Current price is: 699 ден.

На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: snapup-shelf Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart