- 50%

599 ден

Out of stock

  Прашање
SKU: sport-watch Категорија:

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 35 дена, без никакви прашања од наша страна.

Материјал на ременот: силиконски

Површински материјал: Акрилик

Движење: Дигитално

Стил: Спортски

Екран: Дигитален

Карактеристики:

Оквир: компјутер со висок квалитет.

Движење: Прецизно JP кварцно движење.

Отпорен на вода: 5атм, пливање и нуркање до <50m (не ги притискајте копчињата под вода)

Спецификација (приближно):

Дебелина: 1,30 см

Должина: 26 см

Дијаметар на оквирот: 4cm

10 мислења за Sport watch

Слики од корисниците

Image #1 from Petrusevski Sasko
Image #2 from Rasim Aliu
Image #3 from Мики Трајчевски
Image #4 from Милош
Image #5 from Miroslav
Image #1 from Petrusevski Sasko

Petrusevski Sasko

Mnogu e ubav vi blagodaram

Image #2 from Rasim Aliu

Rasim Aliu

👏🔝🔝 Preubav

Image #3 from Мики Трајчевски

Мики Трајчевски

Многу убав и квалитетен часовник, ременот е мек и пријатен

Image #4 from Милош

Милош

Брза испорака. Изгледа убаво, го препорачувам :)

Image #5 from Miroslav

Miroslav

Odlicen sportski casovnik, se e funkcionalno.

Image #6 from Александар П

Александар П

Изгледа убаво и модерно, го препорачувам

Image #7 from Ismail

Ismail

Kvaliteten casovnik za tie pari, se funkcionira.

Image #8 from Ilco

Ilco

Odlicen e, se funkcionira kako sto pisuva.

Image #9 from Toni

Toni

Super e, go preporacuvam

Image #1 from Petrusevski Sasko
Image #2 from Rasim Aliu
Image #3 from Мики Трајчевски
Image #4 from Милош
Image #5 from Miroslav
Image #6 from Александар П
Image #7 from Ismail
Image #8 from Ilco
Image #9 from Toni
 1. Petrusevski Sasko

  Mnogu e ubav vi blagodaram

  Слика од производот

  Image #1 from Petrusevski Sasko
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Rasim Aliu

  👏🔝🔝 Preubav

  Слика од производот

  Image #1 from Rasim Aliu
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Мики Трајчевски

  Многу убав и квалитетен часовник, ременот е мек и пријатен

  Слика од производот

  Image #1 from Мики Трајчевски
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Игор Стефанов

  Производот е одличен

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Милош

  Брза испорака. Изгледа убаво, го препорачувам 🙂

  Слика од производот

  Image #1 from Милош
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Sport watch

599 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart