Трпезариска столица SONGMICS LDC077G01

7,999 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

plisan stol

Пробајте го со удобност: ергономски дизајн, пена со дебелина од 7 см, висококвалитетна кадифена обвивка и издржливи метални ногарки со носивост до 110 кг – овие елементи создаваат цврсто и удобно столче.

Столот има и прекрасен изглед кој ќе внесе пријатна атмосфера во секоја просторија.

Секогаш покрај вас: Каде и да сакате да седите и да се опуштите, овој тапациран стол е подготвен за вас. Без разлика дали се наоѓате во трпезарија, дневна, спална, работна соба или сончање на балкон, оваа столица е секогаш погодна за моменти на релаксација.

Детали за производот:

Боја: Темно сива
Материјал: метални ногарки обложени со прав, дрвена штица, кадифе, подлога од пена
Целокупна големина: 62,5 x 60 x 85 cm (Д x Ш x В).
Висина на седиштето: 50 см.
Ширина на седиштето: 49 см.
Длабочина на седиштето: 44,5 см.
Висина на потпирачот за грб: 39,5 см.
Висина на потпирачот за рака: 64 см.
Дебелина на подлогата на седиштето: 7 см.
Тежина: 6,5 кг.
Макс. Капацитет на оптоварување: 110 kg.

siv so zlatno stol

plis stolstabilen stol

stolovi za dnevna

Лесно се склопува.
Со само 5 завртки, можете да ги соберете ногарките и седиштето.

siv stol dimenzii

1 мислење за Трпезариска столица SONGMICS LDC077G01

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Изабела

  Одлично е го имам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Трпезариска столица SONGMICS LDC077G01
  Трпезариска столица SONGMICS LDC077G01

  7,999 ден

  7,999 ден

  Нема на залиха

  SKU: trpezariski-stolici Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart