Комода со 4 фиоки VASAGLE LHC40W

4,600 ден

4.95 out of 5

Само 3 останати на залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: vasagle-lhc40w Категории: , ,

Опис на производот

Добра вест за малите простории: Сè уште барате дополнително место за складирање во вашата бања или дневна соба? Па, токму оваа комода со 4 фиоки е совршен избор за складирање на сите ваши потребни работи кои можат добро да се организираат според видот, а да не се видливи;

Откријте ја убавината во едноставноста: Ставете го каде што ви е најпотребен во вашата бања, дневна соба, ходник или во канцеларија. Јасниот и едноставен дизајн додава елеганција и беспрекорно се вклопува во стилот на секоја просторија.

Оваа комода за складирање е направена од медијапан плоча за поголема стабилност.

Што ќе добиете: Стилска и цврста комода со 4 практични фиоки. Чувајте ги сите ваши често користени предмети во оваа комода и уживајте во нив со години.

Спецификации:
– Боја: Бела
– Материјал: МДФ
– Големина на производот: 30 x 30 x 82 cm (Д x Ш x В)
– Тежина на производот: 8,7 кг


Содржина на пакетот:
-1 x шкаф
-1 x чанта за додатоци
-1 x Инструкции (EN, DE, FR, ES, IT)


100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО: Kupiprodaj.com обезбедува професионална услуга на клиентите пред и по купувањето; не чекајте повеќе и уживајте сега!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Комода со 4 фиоки VASAGLE LHC40W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комода со 4 фиоки VASAGLE LHC40W
Комода со 4 фиоки VASAGLE LHC40W

4,600 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се