Y68 Паметен часовник машки и женски

Распродажба!

899 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 • Бесплатна апликација: Android и IOS
 • Не користете полнач повисок од 5V/2A
 • Не се препорачува часовникот да биде во допир со топла вода, бидејќи топлата вода би предизвикала магла на екранот на часовникот
 • Директно полнење со USB: Сосема нов метод за полнење на нараквицата, дизајн на отстранлива нараквица со брзо ослободување, може да се полни со приклучување на USB, елиминирајќи ја маката од носење кабел за полнење и држач за полнење.
 • Часовникот може да ги следи чекорите, калориите, отчукувањата на срцето, растојанието, квалитетот на спиењето итн. Во исто време, може да се поврзе со паметен телефон за прегледување информации, далечинско фотографирање и други внимателни и удобни функции за да ви го направи животот поудобен.
 • Практичен: Бидете во тек со интензитетот на вежбањето и физичката кондиција за да го прилагодите вашиот фитнес план навремено.
 • Пријатен материјал за вашата рака: Нараквицата е изработена од лесен мек TPU, погоден за кожата, кој прифаќа лесен дизајн, без чувство за носење.
 • Главни карактеристики:
  * АПП: FitPro
  * Верзија на Bluetooth: Bluetooth 4.0
  * Водоотпорен: Да (не за пливање)
  * Работен режим: копче на допир
  * Вклучување: притиснете и задржете го функциското копче
  * Складирање (FLASH) 16MB+128KB
  * Компатибилен оперативен систем: Android, IOS
  * Времетраење на батеријата: 4-7 дена нормално користење; 30 дена во мирување базирано на 230 mAh батерија.
  * Функции: спорт, порака, будилник, кислород во крвта, датум, мерење на отчукувањата на срцето, потсетник, управување со спиењето, време
  * Тип на известување: Facebook, Twitter, Wechat, WhatsApp
  * Тип на предупредување: Вибрации

smart watch

 

 • Облик на бројчаник на рачен часовник: правоаголник
 • Тип на дисплеј на рачен часовник: LED
 • Материјал на куќиштето за рачен часовник: легура / смола
 • Материјал на прозорецот за бирање на рачен часовник: Стакло
 • Боја на бројчаникот на рачниот часовник: Црна
 • Материјал на лента за часовник: силикон
 • Тип на затворач за часовник: тока
 • Боја на лентата за часовник: црна и розова
 • Должина на рачен часовник: околу 25 см
 • Дијаметар на бројчаникот на рачниот часовник: околу 4 CM
 • Дебелина на бирачот на рачниот часовник: околу 1 CM
 • Ширина на лентата за часовник: Приближно 2 CM
 • Тежина на рачен часовник: околу 30 г
 • Јазична поддршка на APP: англиски, француски, италијански, полски, португалски, руски, шпански и др.

pameten casovnik

 

 • Содржина на пакетот:
  1 x паметен часовник,
  1 x Прирачник,
  1 x кутија
 • Совети за употреба:

1. Овој производ може само да се попрска, водоотпорен  е (ладна вода), не е препорачливо да го носите за пливање.
2. Кога првпат ќе го примите производот, наполнете го на почетокот 20-30 минути.
3. Ве молиме контактирајте не  нас ако производот има проблеми со квалитетот.

 

Детали за производот: Y68 Паметен часовник машки и женски

Боја

,

1 мислења за Y68 Паметен часовник машки и женски

Слики од корисниците

Image #1 from Мартин Величковски
Image #1 from Мартин Величковски

Мартин Величковски

Лесен на рака и одлично стои.

Image #1 from Мартин Величковски
 1. Мартин Величковски

  Лесен на рака и одлично стои.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Мартин Величковски
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Y68 Паметен часовник машки и женски
Y68 Паметен часовник машки и женски

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги