Безжичен звучник ZQS-12103 со микрофон

- 27%

Original price was: 5,500 ден.Current price is: 3,999 ден.

Безжичниот пренослив звучник ZQS-12103, со одличен квалитет на звукот. Има вградено FM радио и слотови за TF картички.

Звучник ZQS 12103

➡️Чист и квалитетен звук, многу силна излезна моќност.
➡️Има слот за мемориска картичка
➡️USB мемориски стик
➡️Fm радио
➡️Bluetooth врска со телефонот
➡️Батерија на полнење 3000mah
➡️Погоден за екскурзии и места каде што нема струја.
➡️12 инчи

❎ Сетот содржи:

☑️ – Караоке звучник на полнење
☑️– Жичен Микрофон
☑️– Полнач
☑️– Далечински управувач
☑️– Контрола за прилагодување на звукот на звучникот и јачината на микрофонот, ехо ефект
☑️– Звучникот има LED осветлување кое можете да го вклучите или исклучите по желба

Димензии на звучникот:

– Висина 50 см.
– Ширина 33 см.
– Дебелина 26 см.
– Тежина 3 кг и 400 грама.

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Безжичен звучник ZQS-12103 со микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Безжичен звучник ZQS-12103 со микрофон
Безжичен звучник ZQS-12103 со микрофон

Original price was: 5,500 ден.Current price is: 3,999 ден.

Original price was: 5,500 ден.Current price is: 3,999 ден.

Нема на залиха

SKU: zqs-12103 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart