Бежична ротирачка четка

490 ден

Карактеристики:

 Рачното чистење со оваа четка е одлично енергетско решение за сите ваши потреби за чистење.
Овој чистач работи без користење електрична енергија или батерии
Има многу мала тежина затоа што (нема мотор внатре како правосмукалка)
Може да го носите со една рака и да го преместувате без напор.

Се врти 360 степени за да достигне сè.
Прилагодлива висина на рачката за лесна употреба.
Димензии на производот: 29х28,5х110см
Тежина на производот: 1200g

 

 

Содржи:
1 x Бежична четка
1 x Прирачник

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бежична ротирачка четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бежична ротирачка четка
Бежична ротирачка четка

490 ден

490 ден

Нема на залиха

Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart