Караоке звучници

Категории

Се прикажуваат сите 18 резултати

B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

1,599 ден

Пренослив Bluetooth Сабвуфер

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

599 ден

Bluetooth звучник со безжичен микрофон

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 4,000 ден.Current price is: 2,999 ден.
25%

Безжичен звучник ZQS-12103 со микрофон

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 5,500 ден.Current price is: 3,999 ден.
27%

Безжичен звучник KTS-1200 со микрофон

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 4,999 ден.Current price is: 3,999 ден.
20%
Најпродаван
KTS-1266 безжичен звучник со лед

KTS-1266 безжичен звучник со лед RGB светлина

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,999 ден.
29%

Безжичен звучник радио на соларна енергија

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,199 ден.
46%

NRG -501B Bluetooth звучник со микрофон, за забави.

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
29%

Пренослив Караоке Звучник 15 инчи 15000W + 2 микрофона

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 8,000 ден.Current price is: 5,999 ден.
25%
Најпродаван
Karaoke zvucnici mk

Преносен звучник 2X 4инчи

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,499 ден.
46%

Bluetooth Звучник со LED екран

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 899 ден.
36%

Bluetooth Звучник

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 499 ден.
50%

Безжичен звучник со супер бас

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,400 ден.Current price is: 1,599 ден.
33%

Универзален преносен звучник со микрофон, LN-32

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 899 ден.
31%

TRONICMASTER Безжичен USB микрофон звучник

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,300 ден.Current price is: 699 ден.
46%
Најпродаван
BT-1778 Караоке звучник со микрофон

BT-1778 Караоке звучник со микрофон

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 3,300 ден.Current price is: 2,899 ден.
12%
Најпродаван
Бежичен звучник со микрофон гратис

Бежичен звучник со микрофон гратис

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,399 ден.Current price is: 1,499 ден.
38%
Editor choice
Meirende K12-5 Звучник + 2 безжични микрофони гратис.

Meirende K12-5 Звучник + 2 безжични микрофони гратис.

Распродадено

Распродадено (не може да се нарача)

Original price was: 8,000 ден.Current price is: 5,999 ден.
25%

Совети за купување на караоке звучници

Нема ништо повозбудливо од музички настап – особено кога тоа го прави вашиот пријател или член на семејството! Тоа е една од причините зошто караоке звучниците се толку популарни во свет.

Караоке звучниците им овозможуваат на луѓето да стапнат на сцената и да бидат во центарот на вниманието.

Кога организирате забави во двор, или во дневната соба, загарантирано е дека караоке звучниците ќе бидат хит.

Ако сте заинтересирани да организирате караоке забави, но не сте сигурни каква опрема ви треба, дојдовте на вистинското место. Kupiprodaj има разновидни производи што можат да се користат за караоке.

Како да изберете звучниците за Караоке?

Внимавајте на основните работи што треба да ги имате во предвид при купувањето на Караоке звучници.

 

Преносливост и леснотија за поставување

Честопати луѓето го занемаруваат ова, но леснотијата на поставување и преносливоста се факторите што заштедуваат многу од вашето време кога патувате од едно до друго место.

karaoke zvucnik

Многу од современите звучници доаѓаат со функции како Bluetooth кои се супер лесни за поставување.

 

Големина

zvucnici

Фановите на басот го бараат ова, проверете ја големината на сабвуферот. Обично ќе добиете 8-инчен сабвуфер вграден во сите стандардни професионални звучници, но во зависност од гласноста што ви треба, можете да земете и поголем.

 

Вградени LED светла

Светлата ќе танцуваат со ритамот и ќе ги исфрлаат фигурите со секое кревање и паѓање на звукот. Вие, заедно со вашата публика, ќе уживате во меѓусебниот одраз на забавата и опаѓачката комбинација на ултра-блескави LED светла.

led zvucnik

Во зависност од опсегот на цени и обликот на звучникот што ќе го изберете, можете да ја донесете вашата најдобра одлука за моделот на светлата и промената на спектарот со секоја песна.

 

Високи тонови

bass zvucnik

Кога купувате звучници, можете да го изберете оној што има додаден ЛЦД-панел на горниот дел со поставките за соодветно да ги прилагодите оптоварувањата на басот и високите тонови.

 

Далечински управувач

Не сите звучници за караоке доаѓаат со далечинскиот управувач, но подобро е да има далечински управувач.

Далечински управувач

Секогаш тестирајте ја и споредувајте ја цената пред да ја направите последната одлука.

 

Sony karaoke zvucnik

Karaoke zvucnik mk

Karaoke zvucnik neptun

Bluetooth zvucnici

Караоке звучник со микрофон

Bluetooth zvucnici mk

Караоке звучник мк

 

 

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart