Звучници

Категории

Се прикажуваат сите 19 резултати

B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

1,599 ден

Пренослив Bluetooth Сабвуфер

Распродадено

Нема на залиха

599 ден

Bluetooth звучник со безжичен микрофон

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 4,000 ден.Current price is: 2,999 ден.
25%

Безжичен звучник ZQS-12103 со микрофон

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 5,500 ден.Current price is: 3,999 ден.
27%

Безжичен звучник KTS-1200 со микрофон

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 4,999 ден.Current price is: 3,999 ден.
20%
Најпродаван
KTS-1266 безжичен звучник со лед

KTS-1266 безжичен звучник со лед RGB светлина

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,999 ден.
29%

BT звучник на допир со LED светло

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 599 ден.
40%

Безжичен звучник радио на соларна енергија

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,199 ден.
46%

NRG -501B Bluetooth звучник со микрофон, за забави.

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
29%
Original price was: 8,000 ден.Current price is: 5,999 ден.
25%
Најпродаван
Karaoke zvucnici mk

Преносен звучник 2X 4инчи

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,499 ден.
46%

Bluetooth Звучник со LED екран

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 899 ден.
36%

Bluetooth Звучник

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 499 ден.
50%

Безжичен звучник со супер бас

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,400 ден.Current price is: 1,599 ден.
33%

Универзален преносен звучник со микрофон, LN-32

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 899 ден.
31%

TRONICMASTER Безжичен USB микрофон звучник

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,300 ден.Current price is: 699 ден.
46%
Најпродаван
BT-1778 Караоке звучник со микрофон

BT-1778 Караоке звучник со микрофон

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 3,300 ден.Current price is: 2,899 ден.
12%
Најпродаван
Бежичен звучник со микрофон гратис

Бежичен звучник со микрофон гратис

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,399 ден.Current price is: 1,499 ден.
38%
Editor choice
Meirende K12-5 Звучник + 2 безжични микрофони гратис.
Original price was: 8,000 ден.Current price is: 5,999 ден.
25%

Во оваа статија: Ќе добиете совети за избор на вистински звучници за вашиот дом. Која големина треба да ја изберете? Колку треба да потрошите? Како треба да ги поставите? Ги покриеме сите овие прашања, за да ви помогнеме, да ги изберете најдобрите звучници.

 

Кои звучници за големина треба да ги изберете?

На пример, голема отворена дневна соба со висок таван е одличен кандидат за високи звучници што стојат на подот. Звучниците што стојат на подот нудат голем, природен звук со солиден бас благодарение на нивните големи акустични комори.

Ако сакате звучник за помала просторија – за вашата домашна канцеларија или спална соба – два помали звучника можат да ви завршат работа. Клучната разлика е флексибилноста на сместувањето. Овие мали звучници можат да бидат поставени на штандови, монтирани на ѕид, или да се стават на врвот од вашиот мебел.

Колку треба да потрошите на звучници?
Една убава работа во врска со стерео звучниците е дека постојат одлични звучници на располагање, за сите буџети. Ние продаваме звучници кој нудат разумна цена, со високи перформанси.

zvucnici mk, zvucnici za pc, zvucnici polovni, zvucnici blutut, zvucnici emmi, zvucnici za tv,

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart