Спорт и рекреација

Физичката активност е еден од предусловите за здрав живот. Купипродај ви нуди голем избор на реквизити за различни спортови, и активности за деца и возрасни.

Физичката активност е исклучително важна за здравјето на возрасните и децата. Во денешно време, многумина не се движат доволно и поминуваат премногу време во затворени простории. Ние ви нудиме голем избор на реквизити за активности на отворено, и спортови со кои физичките активности ќе ви станат омилено хоби. Имаме справи за вежбање, и други спортски додатоци со кои ќе можете да останете активни во удобноста на вашиот дом.

Категории

Прикажувам 1–24 од 89 резултати

Мултифункционален вентилатор

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-5 дена

Стаклен шах

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,699 ден.Current price is: 999 ден.
41%

Перница на надувување INTEX

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

499 ден

Тренажер за велосипед SONGMICS SBT01B

Распродадено

Нема на залиха

6,699 ден

Фитнес платформа InnovaGoods

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 4,999 ден.Current price is: 2,699 ден.
46%

Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 7,800 ден.Current price is: 4,699 ден.
40%

Паметна телесна вага со 12 функции

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,899 ден.Current price is: 999 ден.
47%
Original price was: 1,399 ден.Current price is: 799 ден.
699 ден
699 ден
Original price was: 1,999 ден.Current price is: 1,299 ден.

Велосипедска пумпа 120PIS

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 699 ден.
30%

ROCKBROS Ракавици за велосипед

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 999 ден.Current price is: 699 ден.
30%

ROCKBROS Унисекс лесни ракави

Распродадено

Нема на залиха

430 ден

ROCKBROS задно светло за велосипед

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 799 ден.
20%

ROCKBROS B68 Велосипедска торбичка за телефон

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 2,400 ден.Current price is: 1,330 ден.
45%

ROCKBROS фотохромни очила за велосипед

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 3,000 ден.Current price is: 1,500 ден.
50%

ROCKBROS Предна велосипедска светилка

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 2,999 ден.Current price is: 1,999 ден.
33%

RockBros Педали за планински велосипеди

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,399 ден.
30%

Рачки/грипови за амортизација на удари

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 699 ден.
30%
Original price was: 1,870 ден.Current price is: 999 ден.
47%

Ласер

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

899 ден
599 ден799 ден
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart