Масажери

Категории

Се прикажуваат сите 19 резултати

Sculptural Body Innovation антицелулитен масажер

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

1,299 ден
Original price was: 12,999 ден.Current price is: 7,999 ден.
38%

Дрвен валјак за масирање на стапалата

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 399 ден.
60%
Најпродаван
Masazer za glava

Ударен масажер со вибрации

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,599 ден.Current price is: 899 ден.
44%

Алатка за истегнување за зголемување на цврстината на телото

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 799 ден.
43%
Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,499 ден.
32%

Електронска терапија со акупунктурна за масажа и ослободување од болки

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 699 ден.
30%

4D ротирачки масажер

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 599 ден.
54%

Подлога и перница за терапија со акупунктура

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,499 ден.
32%
најдобра цена
ispravanje na grbina
Original price was: 1,400 ден.Current price is: 699 ден.
50%

Подлога за масажа на целото тело

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,599 ден.
43%
Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,499 ден.
25%

X5 Електричен Вибрирачки Појас за Слабеење и Масажа

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 999 ден.
50%

Масажер за целулит и тонирање на телото

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-5 дена

Original price was: 1,999 ден.Current price is: 999 ден.
50%
Најпродаван
masazeri

Масажер за врат

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 899 ден.
36%
Најпродаван
Професионален масажер

Професионален масажер

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,899 ден.
32%

Shiatsu Masazer za Vrat & Ramenja

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 2,170 ден.Current price is: 1,499 ден.
31%
популарно
Jade Roller

Jade Roller

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,399 ден.Current price is: 499 ден.
64%

Neckline – Ослободете се од двојната брадичка

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 699 ден.
50%

14 легитимни причини зошто ви е потребен масажер

masazer za vrat

masazer

glavobolka

 

 

Едно време имав проблем со рабетниот столб и нередовниот сон. Пред да се случи најлошото, еден од пријателите ми предложи да купам масажер и да го користам пред спиење. Од тој ден па наваму, сум многу благодарен на мојот пријател за масажерот што ми го препорача.

Нема ништо подобро од добрата масажа, за ослободување од стресот и напнатоста од мускулот.

masaza

Вие сте на вистинското место во вистинско време за да се подновите со нов масажер, тука можете да ги погледнете најефикасните масажери во македонија по најповолни цени.

Зошто ви е потребен масажер

Mора да знаете зошто ви е потребен масажер. Некои масажери работат со специфични делови од телото, а некои нудат целосна масажа на телото.

Меѓу типовите на масажер, има и механички, електричен и масажер пиштол. Сега останува на вас да го изберете најдоброто за вас..

masazer za vrat

Podolu poglednete gi najdobrite masazeri, po najpovolni ceni vo makedonija:

Предности на нашите масажери
Инстант придобивката од масажерот е да се чувствува смирено и опуштено.

Повеќе нема да чувствувате вознемиреност. Бидејќи парасимпатичкиот нервен систем се активира и ја зголемува смиреноста во вашиот ум.

masazeri

Ако имате несоница, тогаш е крајно време да направите соодветна масажа. Да, масажата ја забавува активноста на вашиот нервен систем и ви овозможува длабок сон.

Масажата го елиминира заморот и ве одржува смирени во дишењето и спиењето.

По масажата, нивото на стрес останува многу ниско, и ја одржува рамнотежата на имунитетот за да бидете здрави.

Ќе почувствувате дека можете да се фокусирате на вашата работа повеќе од порано, а тоа ќе се случи само откако ќе направите добра масажа.

За спортистите, повредата е честа појава. Но, вистинскиот предизвик е да се санира повредата на вистински начин во вистинско време. Некои, исто така, страдаат од болка во зглобовите од многу причини. Сите овие болки може да се излечат со соодветна масажа.

Завршна мисла
Нема сомнение за придобивките од масажата и масажерите. Значи, треба да бидете многу внимателни при изборот на вистинскиот масажер за да добиете совршена масажа. Мислам дека нашите масажети ќе ви помогнат, да го направат вашиот живот, здрав и без стрес.

 

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart