Воздушен компресор за пумпање

- 30%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: воздушен-компресор Категорија:

Опис на компресорот:

Овој преносен воздушен компресор, има мал електричен мотор што го компресира воздухот во мал прицврстен резервоар.
Може да се вклучи во систем за автомобили од 12V, во просторот за запалка.
Максимален работен притисок до 300 psi – Инфлатор со голема моќност.
Идеален е за гуми за автомобили и велосипеди, и за пумпање на топки итн.
Може да се напојува преку запалка во вашето возило.
Компактен, преносен и лесен е за употреба. Идеален е за надувување гуми, топки, гумен душек, леталка, гуми за велосипед / скутер / мопед и на многу други.
Материјал: ABS

Димензија :

–        Ширина: 6.5cm

–        Висина: 17.5cm

–        Должина: 17.5cм

–        Тежина: 553g

 

Одличен е за итни случаи.

Компресори мали Компресори Мали компресори Kompresor za kola mk Воздушен компресор

1 мислења за Воздушен компресор за пумпање

  1. Валентина Митрова

    odlicni

    Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/kupinmvl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2674

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Воздушен компресор за пумпање
Воздушен компресор за пумпање

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги