Гардеробер за чевли

670 ден

Се продава од:
4 out of 5
  Прашање
Ќе го добиете за 2-4 дена
SKU: гардеробер-за-чевли Категорија:

 

 

Дали сте уморни од неуредноста на вашите чевли во вашиот дом? Немате идеја како да ги организирате ?

 

Ви го претставуваме овој неверојатен преносен гардеробер за чевли кој има 10 слоја, каде што на секој слој може да ставите дури по три пара чевли,  тоа значи 30 пара чевли може да складирате комотно во него и тоа ќе ви помогне во неуредноста на вашите чевли, да стане минато.

Лесно се составува и лесен е за употреба.

Оваа направа е совршено решение за секое семејство и има голем капацитет за складирање на сите чевли.

 

 

 

 

 

 

 

Спецификации:

Тип: Гардеробер за чевли

Големина: Околу 160 х 60 х 30 см

Боја: кафеава

Материјал: Метал, платно

 

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Гардеробер за чевли”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Гардеробер за чевли
Гардеробер за чевли

670 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart