Грејач за топење на восок за депилирање

799 ден

Производот е наменет е за сите видови на восоци. Со него е вклучен и дополнителен алуминиумски сад. Температурата може да се прилагодува од 0 до 55 степени; највисока температура до 95 ℃ прилагодлива,моќност 100W, одобрува CE, капацитет 500цц;Идеален е за директно топење или загревање на восок.

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Грејач за топење на восок за депилирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Грејач за топење на восок за депилирање
Грејач за топење на восок за депилирање

799 ден

799 ден

Само 1 останати на залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

EAN: 2000000157894 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart