Дигитална рачна вага лажица

- 40%

999 ден 599 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: дигитална-електронска-вага-лажица Категории: , ,

 


Опис на производот

Практична дигитална вага – лажица со LCD дисплеј

500g капацитет со читливост од 0,1 грам

Има четири различни режими на мерење / единици: g = грама, мл = унци, ct = карати, gn = зрна

Обезбедува  прецизно и точно мерење.

Автоматско исклучување по 1 минута

Материјал: АБС тврда пластика

Димензии: 15 x 4 x 2 см;

Напојување: 1 x CR2032 батерија

Боја: бела

 

Има широка примена: во кујна, лабораторија, медицина, индустрија, итн.

 

 

 

 

Пакетот вклучува:

1 x Дигитална лажичка за мерење

1 мислења за Дигитална рачна вага лажица

  1. Suze Trajcevska

    Odlicna tocno meri skoro sekoj den ja koristam

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/kupinmvl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2668

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Дигитална рачна вага лажица
Дигитална рачна вага лажица

999 ден 599 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart