Завеса за автомобил

320 ден

Се продава од:
5 out of 5
Ќе го добиете за 2-4 дена

Опис на производот:
– Завесата е изработена од висококвалитетен најлон материјал, отпорна е на УВ зраците, одлична е за сенка и топлинска изолација.
– Сончевата сенка може автоматски да се поместува нагоре и надолу со прозорецот.
– Лесна и брза инсталација, погодна за секој модел на автомобил.

Спецификации:
Материјал: Најлонска мрежа
Боја:црна
Големина: 40 * 60см

 

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Завеса за автомобил”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Достава на продавачот

Доставата на производите се врши преку Ин пошта, за 1-3 дена.

Начин на плаќање

Плаќате на рака, кога ќе го добиете пакетот, на доставувачот.

Од 120 до 200 денари во зависност, од големината на пакетот.

Враќање или замена на производ

Вршиме замена во рок од 6 дена од нарачка на производот.

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги