Editor choice

Закривена перница од мемори пена

- 35%

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,299 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  • Се Прилагодува на вашето тело

Спецификации на производот:

Пакетот вклучува: (1) Заоблена перница од мемориска пена.
Материјал: чисто полиуретанско јадро, од мемори пена, со рамка.
Големина: приближно. 13,7 x 11,8 x 5,1 инчи
Тежина: 530грама

Детали за производот: Закривена перница од мемори пена

Brand Name

MOONBIFFY

Use

Bedding

Shape

U-Shape

Feature

Memory

Filling

Memory Foam

Part

Neck

Weight

0-0.5 kg

Model Number

NEW

Set Type

No

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Закривена перница од мемори пена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Закривена перница од мемори пена
Закривена перница од мемори пена

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,299 ден.

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,299 ден.

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: закривена-перница-од-мемори-пена Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart