Шах 3 во 1

- 22%

699 ден

Шах направен од висококвалитетно ниво за да ви даде прекрасно чувство на игра.
Елегантен и нов дизајн.
Исто така е и одличен за декорација во вашиот дом.
Материјал: дрво
Боја на производот: како што е прикажано

1411 / 5000

Овој шаховски сет има димензии 28 cm x 28 cm кога е отворен.
Плочката е преклоплива и има брава за складирање.
За играта Табла и дама: 15 парчиња бело и 15 парчиња црно. 2 мали коцки.
За шаховска игра:
8 парчиња бели и 8 парчиња кафеави пиони
2 парчиња бел и 2 парчиња кафеав бискуп
2 парчиња бел и 2 парчиња кафеав витез
2 парчиња бел и 2 парчиња кафеав топ
1 кралица бела и 1 кафеав крал.

 

шаховска табла Шаховска табла цена Купи шах

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шах 3 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

699 ден

Нема на залиха

 spynex
5 out of 5
SKU: стаклен-шах Категории: ,
Рокот за испорака од 15 до 20 работни денови. Доставата е бесплатна.
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart