Стегачи за затегање товар (x2)

420 ден

Се продава од:
5 out of 5
Ќе го добиете за 2-4 дена

Опис

Стегачите за товар за автомобили се совршен додаток за држење и обезбедување на голем багаж кој што треба да го  транспортирате на подолго. Употребата на овие стегачи не прават никаква штета на вашиот автомобил,ниту гребнатини, лесно се местат, само притиснете и заклучете и багажот ќе ви биде безбеден до вашата дестинација. Секој прицврстувач има до 22 кг багаж. Користете ги со жици или јаже од банџи

 

 

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Стегачи за затегање товар (x2)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Достава на продавачот

Доставата на производите се врши преку Ин пошта, за 1-3 дена.

Начин на плаќање

Плаќате на рака, кога ќе го добиете пакетот, на доставувачот.

Од 120 до 200 денари во зависност, од големината на пакетот.

Враќање или замена на производ

Вршиме замена во рок од 6 дена од нарачка на производот.

Стегачи за затегање товар (x2)
Стегачи за затегање товар (x2)

420 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги