Дрон со камера

2,499 ден

Се продава од:
Ќе го добиете за 1 ден
SKU: 🚁дрон-со-камера📷 Категорија:

Дали сакате да ги разубавете и да ги поминете вашите топли денови во забава, а притоа да направите прекрасни фотографии и видеа?
Доколку вашиот одговор е да, го имаме перфектниот продукт за вас.🟢
🚁🚁🚁
⭕Ви го представуваме новиот и унапреден модел на дрон, само во Шопинг Карт.⭕
🚁🚁🚁
✳️Со безброј функции за различни маневри и движења, сензори за стабилизација и навигација, и апликација за контролирање на камерата, овој компактен но издржлив и квалитетен дрон ви гарантира забава и убави моменти. ✳️
✅1080p камера
✅200м домет на далечинско
✅45 минути времетраење на батерија
✅Безбедносни LED светла
✅VR mode
✅Sport mode
🕶️Како додаток за дронот, може да земете VR наочари, кои исто така се продаваат на нашата страна, за вкупна цена од 2899ден. Со тоа доживувате сосема ново искуство, и го отварате целосниот потенцијал на дронот. 🕶️

За повеќе информации и прашања поврзани со производот контактирајте не на нашата фејзбук страница!
https://www.facebook.com/shoppingkarttmakedonija 📫⤵️.

Детали за производот: Дрон со камера

Боја

Достава преку:

Еко логистик, Карго експрес

Состојба

Ново

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Дрон со камера”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги