4D ротирачки масажер

(1 Мислење)
- 54%

599 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот

 

4D Масажерот е препознатлив по својот уникатен дизајн кој што го има и неговата ергономска мала закривена рачка, лесна за држење.

Тој постигнува ефект на затегнување на кожата и обликување на телото.

Исто така, совршен е за слабеење на лицето и целото тело и во активирање на клетките на кожата.

Тој со својата 4Д структура со четири валјаци и ротирачки дизајн од 360 ° лесно се прилагодува на целото тело.

Има соларен панел кој произведува микро струја со апсорбирање на сончевата енергија за активирање на клетките, промовирање на циркулацијата на крвта и метаболизмот на кожата.

 

Погоден е за масажа на целото тело :

*Лице
*Вратот
*Рамената
*Градите
*Грбот
*Стомакот
*Половината
*Рацете
*Нозете

 

 

Боја  – сребрена
Материјал  –  алуминиум, не’рѓосувачки челик, мека смола
Димензии на производот  –  12 x 9 x 8,5 cm
Извор на енергија  –  соларно напојување
100% Водоотпорен

 

 

 

 

1 мислење за 4D ротирачки масажер

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Адријана Ристеска

  Го порачав како поклон за мајками таа е презадоволна.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  599 ден

  599 ден

  SKU: 4d-ротирачки-масажер Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart