- 25%

599 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: aqua-dog Категории: , ,

 

2 мислења за Aqua Dog

Слики од корисниците

Image #1 from Dragan Velkovski
Image #2 from Вилма Симоновска
Image #1 from Dragan Velkovski

Dragan Velkovski

Proizvodot go dobiv mnogu brzo a voedno e i sovrsen proizvod za vaseto milenice

Image #2 from Вилма Симоновска

Вилма Симоновска

Ова е одлично шише со вода. Непропушта и е одлично за ставање во ранец на долги прошетки.

Image #1 from Dragan Velkovski
Image #2 from Вилма Симоновска
 1. Dragan Velkovski

  Proizvodot go dobiv mnogu brzo a voedno e i sovrsen proizvod za vaseto milenice

  Слика од производот

  Image #1 from Dragan Velkovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Вилма Симоновска

  Ова е одлично шише со вода. Непропушта и е одлично за ставање во ранец на долги прошетки.

  Слика од производот

  Image #1 from Вилма Симоновска
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Aqua Dog

599 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart