BT-1778 Караоке звучник со микрофон

- 12%

2,899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: bt-1778-караоке-звучник-со-микрофон Категории: ,

Овој звучник со 300W може да го носите каде сакате и да имате луда забава.

  • Идеален за вашите журки и прослави
  • Лесно пренослив блутут звучник
  • Eкстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 4 до 6 часа
  • Еден жичан микрофон
  • Далечински управувач

Спецификации:
– Bluetooth
– USB
– SD card
– AUX
– FM radio
– Моќност: 300W

Погледнете ги сите караоке звучници тука.

1 мислења за BT-1778 Караоке звучник со микрофон

  1. Teodor Nikolovski

    Odlicen, bassot e top a i zvukot cist vredi za parite

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/kupinmvl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2674

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

BT-1778 Караоке звучник со микрофон
BT-1778 Караоке звучник со микрофон

2,899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги