Четка-фен за домашни миленичиња 2-во-1

- 24%

1,299 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Овој фен за кучиња 2-во-1, може да дува, да ја суши косата, и да ја подготви косата на кучето, заштедувајќи го вашето време и напор.

Со заштитена жица RVS, отстранување на заплеткувања на косата, остранувањето на нечистотија на кожата и чешлање чешлањето на косата ги прави многу лесно.

Чешел за коса за миленичиња 2-во-1

Боја на производот: Бела

Материјал: ABS, и не’рѓосувачки челик:

моќност: 300 W

2 степени на напојување: AC200-230V

Големина на производот: 29 x 12 x 7 mm

Овој генијален производ комбинира фен за коса, и чешел за миленичиња.

Сушењето и негувањето се изведуваат истовремено.

Може да ја прилагодите силата на воздухот, според големината на миленичето, и брзината со која сакате да се исуши и чешла.

RVS челична жица со заштита, отстранете ги заплеткувањата, мртвата нечистотија на кожата, чистење е како масажа, и напреден дизајн за да го заштитите крзното на вашите миленици.

Чешелот со е изработен од нерѓосувачки челик 304.

Тој е еколошки, флексибилен и издржлив.

[Погоден за вашето домашно милениче] Кабелот за напојување е долг 2 метри, безбеден и еколошки, со максимална моќност од околу 300W.

Нежно е и не ја повредува кожата, дозволувајќи му на вашето домашно милениче да ужива.

2 мислења за Четка-фен за домашни миленичиња 2-во-1

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Anonymous

  Odlicen i prakticen proizvod!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Milena eftimov

  Breubavo

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Четка-фен за домашни миленичиња 2-во-1
  Четка-фен за домашни миленичиња 2-во-1

  1,299 ден

  1,299 ден

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart