VGR 3-во-1 електричен депилатор

- 41%

1,299 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Епилаторна глава: За ефективна епилација на влакна.
Лејди машина за бричење: За нежно потстрижување или бричење, за отстранување на вашата несакана коса.
Отстранувач на калус: За отстранување на калус на ногата и петата, за мека кожа на стапалото.
Копче за вклучување / исклучување: лесен за ракување.
Индикатор за полнење: Црвено светло
Индикатор за работа: Зелено светло
Влажна и сува употреба.
NI-MH батерија на полнење
Влез 5V 1A

depilator

Laserski depilator

депилатор

депилатор

депилатор

Депилатор за трајна депилација

Депилатор за трајна депилација

трајна депилација

трајна депилација

Депилатори

Депилатори

Депилатори

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “VGR 3-во-1 електричен депилатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,299 ден

1,299 ден

Нема на залиха

SKU: depilator Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart