Пренослив алуминиумски држач за лаптоп

- 36%

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Дали барате практичен држач за лаптоп за да го подобрите вашето држење и вашата продуктивност? Овој држач за лаптоп е прилагодлив, и погоден за секоја марка на лаптоп и таблет! Како резултат на тоа, отсега натаму секогаш ќе работите удобно на вашето омилено работно место. Држачот за лаптоп е лесен и погоден за сите лаптопи од 10 до 17 инчи. Не чекајте повеќе и купете сега!

 

Опис на држачот за лаптоп

1.Широка компатибилност: Држачот е компатибилен со многу различни големини на лаптопи.

2.Ергономски дизајн: Овој држач може да се прилагоди по висина и агол на вашиот лаптоп за подобра ергономика за да го минимизирате заморот на вратот, кажете им збогум на болките во вратот. Не се потребни алатки за прилагодување, само притискање или повлечете во зависност од тоа дали сакате да оди нагоре или надолу.

држач

3. Стабилно и заштитно: Овој прилагодлив држач за лаптоп е направен од врвна алуминиумска легура, тој е цврст, воопшто не се ниша.

Masa za laptop

4. Дисипација на топлина: отворениот алуминиумски дизајн обезбедува добра вентилација и проток на воздух, голема вентилациска област, одржувајте го вашиот уред ладен и ослободен од прегревање.

5.Прилагодување: држачот за лаптоп може да се прилагоди на различни висини, можете да се наведнувате под различни агли и да го кренете повисоко или пониско во зависност од вашите потреби. Лесно се пренесува и се поставува.

 

Број на модел: LS-02
Карактеристика: Прилагодлив (висина).
Материјал: Метал
Површински материјал: Алуминиум

Вашите придобивки:
✅ Прилагодлив и се склопува за неколку секунди.

✅Подобрениот агол на гледање, го олеснува грбот и рамената.

✅ Потребен е минимален простор, идеален е и за тесни работни места.

✅ Многу корисно ако работите од дома и морате да работите долго време!

✅ Убав промотивен подарок.

17 мислења за Пренослив алуминиумски држач за лаптоп

4.9 од 5
15
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Igor Petkovski

  Dosta dobar proizvod, ochekuvav podobra obrabotka na aluminiumot, no vo sekoj sluchaj sum zadovolen

  Корисно(4) Бескорисно(3)You have already voted this
 2. Jovan Kitanov

  Ist kako na slikite, korisen, no so malce polos kvalitet

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Anonymous

  👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. НИКОЛА ЗЛАТАНОВ

  Odlicen drzac, veke pravam naracka za drug.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Агим Мехмети

  Функционален и корисен. Одговара на намената за која е купен.

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 6. Vlatko Mircevski

  Super e mi se dopadja

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Anonymous

  Mal, lesen, dobar kvalitet

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Андреј Иванов

  Супер

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Весна Силјановска

  Толку е добро што нарачав за сите лаптопи во мојата компанија.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Stefan Trajkovski

  top

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 11. Vesna Radeska

  Super e , Mal I kompakten, lesen za transport, odlicen proizvod

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 12. Ljupcho B.

  Солиден

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ljupcho B.
  Image #2 from Ljupcho B.
  Image #3 from Ljupcho B.
 13. Иван

  Одличен производ

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 14. Драган

  Брза и професионална достава.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 15. Darko M.

  Super Produkt! 10/10

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 16. Anonymous

  .

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 17. Marina

  Top

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Пренослив алуминиумски држач за лаптоп
  Пренослив алуминиумски држач за лаптоп

  899 ден

  899 ден

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-5 дена

  SKU: drzac-za-laptop Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart