Џебни часовници

- 58%

799 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис:
Уникатен изглед: Овој часовник со приврзок се состои од креативно куќиште со римски броеви и траен бронзен ланец.

Издржливо кварцно јадро и квалитетна батерија внатре, што ќе ви обезбеди точно време и ќе работи долготрајно.

Фантастичен подарок: Овој класичен џебен часовник е совршен за подарок.

Карактеристики:
100% сосема нов и квалитетен.
Движење: Кварцно
Дијаметар: Околу 4,5 см
Дебелина: Околу 1,4 см
Вкупна должина на ланецот: Околу 80 см

Содржина на пакетот:
1 x џебен часовник
1 x синџир

џебни часовници џебни часовници часовници

4 мислења за Џебни часовници

 1. Viktor Blagoevski

  iznenaden sum ist e kako na slikite, a i ubsvo izgleda

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Ysinov Maksut

  go zedov sahatot unikaten e i kvalitetno izraboten 👌👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Dejan Pavlovski

  Super brzo stigna zadovolni sme

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Marjan Zlatanovski

  Prekrasen e dojde brzo…5 ⭐

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Џебни часовници

799 ден

Внеси производ

100% Бесплатно.

Како да лицитирам

Совети за успешна лицитација.

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги