LED светилка- Ласер – електрошок

- 65%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Електрошок + LED светилка + Црвен ласер

Компактен и сигурен електрошок фенер.
Има многу енергетски интензивна батерија.
Ве штити од крадци, диви животни и сл. Особено е погоден за жени, таксисти, за чувари, добавувачи, за вработени во ресторани, барови, казина, обезбедување.
Доброто ја одржува батеријата температури под 0.
Користете го електрошокот во случај на вонредна состојба или за самоодбрана! Ефикасно дури и преку слој на облека. Време на полнење: 3-5 часа
Има осигурувач
Димензии: 185x45x28 (mm)
Тежина: 220 (g)
ПРЕДУПРЕДУВАЕ! – Не го тестирајте/користете електрошокот додека се полни.
Можете да го купете само ако имате над 18 години.

elektrosok

laser

ласер

батерија

светилка

ласер електрошок

Спецификација: Боја. Црна Материјал Алуминиумски легури Рефлектор. Конвексен леќа Извор на енергија - 3xAAA ИЛИ 18650 3800mAh ...

3 мислења за LED светилка- Ласер – електрошок

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Stefan Angelovski

  Proizvodot e top mi stasa

  Корисно(1) Бескорисно(2)You have already voted this
 2. Hristina Ganceva

  Super e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Anonymous

  PREKRASNO!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  LED светилка- Ласер – електрошок
  LED светилка- Ласер – електрошок

  699 ден

  699 ден

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart