GRAY JACK Поларизирани очила со метална рамка

- 71%

699 ден

4.95 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: gray-jack-metalni Категорија:

Класични очила за сонце GRAY JACK, се идеални за активности на отворено.
Поларизирана и 100% УВ заштита – 100% заштита од штетните УВА/УВБ зраци. УВА и УВБ ултравиолетови блокирачки леќи со додадена поларизација за елиминирање на сјајот додека се одржува интегритетот на бојата. Леќите со висока дефиниција ви даваат природен и јасен вид; издржливи и отпорни на кршење.

Квалитетна рамка – Рамката доаѓа со цврсти рамки кои се ултра-лесни, но силни и издржливи. Антиалергиски и тестирани за кожата, безопасни за кожата.
ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДОТ – Ширина на објективот:64мм,Ширина на мост:13мм,Должина на рачките:138мм.

Mетална рамка

Поларизирани очила Поларизирани очила за сонце за мажи и жени 4

2 мислења за GRAY JACK Поларизирани очила со метална рамка

  1. Pero Daskaloski

    Odlicno

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  2. Perica Trpkovski

    Производот е одличен, 5.

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откажи

GRAY JACK Поларизирани очила со метална рамка
GRAY JACK Поларизирани очила со метална рамка

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се