Греач за Седишта Streetwize Перница

- 53%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: greaci-na-sedista Категорија:

 

Ви помога да се стоплите за време на овие ладни зимски денови.

Овие навлаки за седишта Streetwize се лесни за употреба.
Само приклучете го кабелот во штекерот за запалка на вашето возило и изберете ја јачината на топлина.
Овој производ е дизајниран да спречи презагревање на перницата.
Топлината едноставно се расфрла
Лесен за инсталирање и компатибилен со сите седишта.
Може да се користи на патничко седиште на автомобил.
Мемори пена со дебелина од 10мм.
Гаранција 1 година од производителот. EAN: 5026637618465.

греач за во автомобил

greaci na sedista

greaci za sedista

greaci

2 мислења за Греач за Седишта Streetwize Перница

  1. Милковски Марио

    Го препорачувам продавачот, a и производот е квалитетен, можете да нарачате. 🔥🔥🔥

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  2. Виктор Ангеловски

    Ги имам се загреваат супер брзо, задоволен сум од нив.

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Греач за Седишта Streetwize Перница
Греач за Седишта Streetwize Перница

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги