Очила со 4 променливи рамки GREY JACK 6030

- 53%

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Црни поларизирани леќи

Жолти (Night Vision) леќи

Кафеави леќи

 

GRAY JACK Рамка за очила со 4 магнетни леќи.
Премиум рамка TR90, издржлива и флексибилна. Пријателски на кожата и удобен дизајн.
Вклучени клипови 4 во 1 за повеќекратна употреба.
Објективи за очила за сонце со магнетен клип, може совршено да се совпаднат со клипот.

UV400

 

Квалитетна пролетна шарка
Висококвалитетна пролетна шарка, силна и издржлива, може совршено да одговара на сите форми на лице.

Очила за сонце попуст за сонце Машки очила Машки очила за сонце

 

Димензии на производот ‎ : ‎ 14 x 13,6 x 3,8 cm; 150 грама
Производител: GRAY JACK
ASIN: B08KZRBLWZ
Број на дел од ставката ‎ ‎ ‎ TR6030C5
Одделение: Унисекс возрасни
Производител ‎: ‎ GRAY JACK, GRAY JACK
Тежина на артиклот: 150 g
Димензии на ставката ДxШxВ : ‎ 14 x 13,6 x 3,8 сантиметри

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Очила со 4 променливи рамки GREY JACK 6030”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Очила со 4 променливи рамки GREY JACK 6030
Очила со 4 променливи рамки GREY JACK 6030

899 ден

899 ден

Само 4 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: grey-jack-ocila Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart