Тони Старк Iron Man очила за сонце

(1 Мислење)

630 ден

4.95 out of 5

На залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: iron-man-ocila Категорија:

 

 

Очила за сонце Tony Stark
100% УВ заштита | Не поларизирани
БОЈА НА ЛЕЌИТЕ : Црно-зелено БОЈА НА РАМКАТА: Златно-црна
ГОЛЕМИНА : Објектив: 61 mm, Мост: 15 mm, Рамки: 140 mm
МАТЕРИЈАЛ НА ЛЕЌИТЕ : CR 39 (пластичен полимер) | МАТЕРИЈАЛ НА РАМКИТЕ: Метал и пластика.

1 мислење за Тони Старк Iron Man очила за сонце

Слики од корисниците

Image #1 from Anonymous
Image #1 from Anonymous

Anonymous

Стаклото користено за очилата е од лош, слаб квалитет, со силен неприроден син отсјај однадвор наместо провидна портокалова нијанса (наспрема рекламираното што треба да се скоро проѕирни како што е рекламирано на сликите и оние од Тони Старк впрочем), прашање е дали има воопшто заштита од УВ зрачења, а рамката на очилата ми изгледа супер, добар материјал и цврста.

Image #1 from Anonymous
  1. Anonymous

    Стаклото користено за очилата е од лош, слаб квалитет, со силен неприроден син отсјај однадвор наместо провидна портокалова нијанса (наспрема рекламираното што треба да се скоро проѕирни како што е рекламирано на сликите и оние од Тони Старк впрочем), прашање е дали има воопшто заштита од УВ зрачења, а рамката на очилата ми изгледа супер, добар материјал и цврста.

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
    Image #1 from Anonymous
Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откажи

Тони Старк Iron Man очила за сонце
Тони Старк Iron Man очила за сонце

630 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се