Тони Старк Gray Jack очила за сонце 1632

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Очила за сонце Tony Stark
100% УВ заштита | Не поларизирани
БОЈА НА ЛЕЌИТЕ : Црно-зелено БОЈА НА РАМКАТА: Златно-црна
ГОЛЕМИНА : Објектив: 61 mm, Мост: 15 mm, Рамки: 140 mm
МАТЕРИЈАЛ НА ЛЕЌИТЕ : CR 39 (пластичен полимер) | МАТЕРИЈАЛ НА РАМКИТЕ: Метал и пластика.

Детали за производот: Тони Старк Gray Jack очила за сонце 1632

Боја

,

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Тони Старк Gray Jack очила за сонце 1632”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

899 ден

SKU: iron-man-ocila Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart