Konzola so Retro 400 Igri

699 ден999 ден

избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: konzola-so-retro-400-igri Категорија:

🔖 Neverojatno zabavna konzola koja sto ke vi ovozmozi da se potsetite na site retro igri sto postojat. Kompaktna i prakticna da ja zemete so vas koga ke posakate❗️

🌟 Karakteristiki:
➖➖➖➖➖➖
✔ Odlicno za podarok, kolekcioneri, retro gejmeri, zabava za site vozrasti …
✔ Litiumska baterija 600mAh (rechargeable), 3-4 casa aktivno igranje
✔ 400 vgradeni igri
✔ AV kabel – možnost za priklucok vo TV
✔ 3.0 inci TFT ekran vo boja (HD displej)
✔ Tezina: 191 gram
✔ Dimenzii: 35 x 25 x 15 cm

⤵️ Setot Sodrzi:
➖➖➖➖➖➖
▪️1 konzola
▪️1 baterija
▪️USB kabel
▪️AV kabel
▪️Upatstvo

retro igri

retro conzola nintendo mk

ТОП цена за овој модел во македонија!

400 игри + џојстик – ЦЕНА: 899 денари. Без џојстик 699 ден.

Преносливата видео игра ви овозможува да се забавувате насекаде, во кое било време. Малата големина и малата тежина ја прават играта исклучително соодветна и удобна за носење со вас.

Зачувајте ги вашите деца од досада, во автомобилот воодушевувајќи ги со оваа конзола со 400 вградени класични игри.

Способност заприклучување и играње на ТВ. Батеријата на играта трае околу 6 часа континуирана игра.

Комплетот вклучува и кабел за полнење преку УСБ. Во играта ќе најдете 400 вградени игри како што се супер марио, тезга, колички и многу други.

Карактеристики:
Модел – Супер конзола за игри
400 игри
Можност за поврзување со ТВ
Батерија – Литиум-јонска батерија на полнење
Капацитет на батеријата: 600mAh
Режим на полнење: USB
Работно време: 6 часа по целосно полнење
Екран: 3 инчи
Големина – 13 x 9 x 5 см

Детали за производот: Konzola so Retro 400 Igri

Избери:

Без џоистик, Со џоистик

17 мислења за Konzola so Retro 400 Igri

 1. Anonymous

  Ок е, колку што имав можност да го пробам.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Magdalena Jovanovska

  Sin mi go obozava proizvodot, gi ima site igri

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Николовска Магдалена

  Супер е конзолата!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Anonymous

  Odlicna konzola, ninteno za vo dzep

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Cvetanka Velickova

  pristigna prijatno sme iznenadeni

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Anonymous

  СУПЕР!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Anonymous

  Po interesno nesto od ova nema 😀 , si raboti kako sto treba i vistna e deka ima 400 igri

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Снежана Алексовска

  Нарачав 2 конзоли, испративте една само. Не можев да најдам контакт и Ви пишав мејл на кој не добив никаков одговор. Едната што ја добив е во ред и е исправна. Веќе, нормално, 2ра не ми треба

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги