Кутија за накит SONGMICS JBC121W

- 24%

3,800 ден

4.75 out of 5
Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Вашиот накит го заслужува ова задоволство: Сите ваши обетки, нараквици и прстени ви се натрупуваат на полицата или комодата? Убавите ситници не можат само да се турнат во темна фиока или да се закачат на шајка, тие бараат стилска кутија за накит за безбедно чување.

nakit kutija-za- kutija-za-nakit
Што може да се стави внатре? Со 2 фиоки, 2 странични врати за ланчиња и многу прегради за складирање прстени и додатоци, оваа футрола за накит ве спасува од 20 минути за да го отплеткате она што сакате да го носите.

Мини футрола за вашето следно патување: оваа мини футрола има големо огледало што е совршено за нанесување шминка во движење; Доволно е ситно за да можете да го ставите во вашата чанта за викенд на плажа.

Одличен подарок без да погрешите : со едноставниот и стилски дизајн, оваа футрола за накит SONGMICS ќе биде практичен подарок за љубителите на накит и додатоци; нивните очи ќе се наполнат со радост откако ќе го видат.

Што добивате: Кутија за накит со многу простор за да организирате огромен број ваши дневни додатоци и мини футрола што ќе ве следи каде и да ви треба за полесно користење.

Спецификации:

Боја: бела
Материјал: дрво
Посебна карактеристика: пренослив
Препорачана употреба за производ: ѓердани, белегзија, прстени, обетки, часовници
Форма: правоаголна
Димензии на производот: ‎26 x 18 x 17 cm
Тежина на производот: ‎1,8 kg
Внатрешен материјал: инженерско дрво
Тип на затворање: заклучување со копчиња
Број на фиоки: ‎2

7 мислења за Кутија за накит SONGMICS JBC121W

5.0 од 5
7
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Anonymous

  Во однос на цената, кутијата на прва изгледа одлично.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Maja Mitreska

  Mi ja dostavija mnogu e ubava

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Anonymous

  Preubavo

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Калина

  .

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Anonymous

  Токму тоа што го барав!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Aneta

  Preubava e i kvalitetno izrabotena vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Aneta
 7. Ilina Jovevska

  Ova i treba na sekoja zena,preubavo e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  3,800 ден

  3,800 ден

  На залиха (може да се нарача повторно)

  SKU: kutija-za-nakit Категории: , ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  4.75 out of 5
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart