Третман за акни со хидроколоидни лепенки – 79 лепенки

- 50%

499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Лепенки за акни:

За 499 денари добивата две пакувања по 36 лепенки вкупно, 72 лепенки со различна големина.

 

Моќните лепенки за акни се хидролошки налепници, што видливо ги порамнуваат акните преку ноќ. Не е потребно пукање и стискање на акните.

Само залепете ги лепенките, и разбудете се со чисто лице.
Ги намалува акните и данките за 6 часа – со 50% поголема моќ на апсорпција од другите производи за акни.

Без напор го вади гнојот од белите глави, и го забрзува заздравувањето.
Доволно силни лепенки за да се задржат цела ноќ.

Лесно се отстрануваат со нула црвенило или иритација.
Непречено се вклопува на кожата – Ултра-тенка налепница со проѕирен мат финиш што ги одржува акните невидливи. Толку удобно што ќе заборавите дека ги имате нанесено.

Нашите хидроколоидни лепенки за акни се УВ стерилизирани, нетоксични и целосно безбедни за кожата.

Пакувањето доаѓа со 36 лепенки од 8милиметри, 10мм и 12мм. За 499 денари добивата две пакувања, по 36 лепенки.

Ги елиминира факторите кои предизвикуваат акни, и го инхибираат повторувањето на акните.

Може да се нанесува на сите тонови и типови на кожата.
Совршен за употреба преку ден и преку ноќ.
Апсорбира течност и го намалува воспалението.

Кој се придобивките од лепенките за акни?

Лепенката за акни апсорбира гној, и станува матна.
Хидроколоидот ги штити акните од прашина и вируси од воздухот.
Кожата станува мазна и обновена.

Инструкции

1. Исчистете ја површината од акните и исушете ја.
2. Нежно нанесете ја лепенката на акните со чисти раце, и нежно притиснете неколку секунди за да ја измазните лепенката.
4. Кога хидроколоидот станува бел или ја менува бојата, тоа покажува дека хидроколоидот ги лекува акните.

Ве молиме, бидете претпазливи доколку имате некоја кожна болест, не користете ги лепенките или консултирајте се со доктор.

Lek za akni na lice Третман за акни Третман за акни Отстранување на акни Ослободување од акни Akni na lice Бубулици на лице

Чистење на акни лепенки за акни акни

Третман за акни

Лечење на акни

Пубертетски акни

Чистење на акни

tretman za akni

Tretmani za lice skopje

2 мислења за Третман за акни со хидроколоидни лепенки – 79 лепенки

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Viktorija Georgievska

  lepenkive se Super ima efekt

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Елеонора Тодоровска

  Одлични се, лесно се користат.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Третман за акни со хидроколоидни лепенки – 79 лепенки
  Третман за акни со хидроколоидни лепенки – 79 лепенки

  499 ден

  499 ден

  Само 6 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: lepenki-za-akni Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart