Безжичен лого проектор за врата

699 ден

избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: logo-svetlo-za-vrata Категорија:

Овој производ е безжичен, специјално дизајниран за автоматско модифицирање и нема да го уништи оригиналниот изглед на автомобилот.
Сигналното светло ќе се прикажат на земјата, кога ја отварате вратата, и само ќе се изгаси кога ја затворите вратата, со помош на магнет сензорите.

Се напојува со 3хАААА батерии 4,5V од обичните батерии (батериите не се вклучени).
Излезна моќност: 5W
Количина: 2 парчиња
Работна температура: -40 степени 105 степени Димензија: 6,5×6,3×1,5cm
Ако сакате да користите во 4 врати на автомобилот, потребни ви се да нарачата два пара.

Пакетот вклучува: 2 парчиња светилки, за 699 денари со бесплатна достава.

 

Може да се инсталира и во левата и во десната врата. (Не е за заоблени врати од внатре).

Детали за производот: Безжичен лого проектор за врата

Лого:

Mercedes, BMW, Audi, VW

Видео: Безжичен лого проектор за врата

2 мислења за Безжичен лого проектор за врата

  1. Марковски Владимир

    Одлично изгледаат, исти како на сликите, ги препорачувам !

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  2. Stojcevski Teodor

    Super se izgledaat jasno na zemja, lesno se mestat.

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги