Мока Пот За Еспресо – Кафемат за 6 кафиња

- 20%

1,000 ден 799 ден

8 во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

SKU: moka-pot Категории: ,

Капацитет: 6 чаши
Направено од високо квалитетенни материјали.
Вграден сигурносен вентил.
Рачка отпорна на топлина.
Лесен за употреба и чистење.
Компатибилен со електрични керамички и плински рингли.

Карактеристики:
Извлекување на кафето под висок притисок. Кафето останува со поголема густина и мирис. Уживање во вкусот.
Ова е многу корисен производ, за екстракција на кафе. Нема потреба од посебен сад за варење кафе.

Дури и на отворено, можете да го користите плински уред.
Можете исто така да го користите, за загревање топла вода кога патувате.

kafemat апарат за кафе Еспресо машини Апарат за еспресо Машина за кафе мока пот moka pot

BLUE BOTTLE COFFEE

 

1 мислења за Мока Пот За Еспресо – Кафемат за 6 кафиња

  1. Ангелина Атанасовска

    Ви благодарам, производот е одличен.
    Доживејте го за миг вкусот на свежо направеното еспресо 🙂

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Мока Пот За Еспресо – Кафемат за 6 кафиња
Мока Пот За Еспресо – Кафемат за 6 кафиња

1,000 ден 799 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart